השכרת פופים לאירוע של אחרי החתונה

חתונה היא אירוע של פעם בחיים והרצון לחגוג אותה בגדול לא השתנה בעקבות הקורונה. ברור כי ההנחיות חשובות, אך אין צורך שהאירוע לא יהיה יחיד ומיוחד. 

מתחתנים רבים בוחרים בסיום האירוע להמשיך לחגוג במקום פתוח כמו חוף הים או בטבע. מקום כזה יכול להיות מושלם כדי להעביר בו את השעות הראשונות כזוג נשוי עם האנשים הכי קרובים ועם המון, המון שמחה. כמו שיש לחשוב על מקום החתונה ולארגן אותו, כך יש לחשוב על התארגנות לאירוע של אחרי החתונה.

סידור מקום שכיף לשבת בו ולבלות יחד

האירוע של אחרי החתונה יכול להיות צנוע, פשוט והכי, הכי אותנטי, מסבירים לנו בחברת סאונדשיין אשר מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. אם בחתונה יש צורך במערכת הגברה, תאורה, שולחנות, כיסאות ועוד, במקרה של ישיבה יחד בטבע, בחצר או בחוף הים, כל מה שחשוב הוא שיהיה נעים לשבת יחד.

סידור מתחם עם פופים ואפשר גם עם מערכת הגברה קטנה לקריוקי או השמעת מוזיקה לא חזקה מדי, יכול להיות מושלם. הרגעים שלאחר החתונה הם מיוחדים ואפשר להעביר אותם יחדיו בצורה מושלמת. השכרת פופים לאירוע של אחרי החתונה מאפשרת לכל זוג להמשיך את הקסם עוד קצת ולהגשים את כל החלומות שהיו להם תמיד בנוגע לאירוע.

לא צריך להיכנס להוצאות גדולות

החתונות הפכו לקטנות יותר והראו לכולנו שאפשר לחגוג גם בצורה צנועה יותר. עם זאת, צנועה לא אומרת שאי אפשר לחגוג ולהרגיש שמחה ענקית ביום הכי מיוחד של הזוג. אירוע של אחרי חתונה הוא המשך ישיר שלה, עם אנשים אהובים ואין שום צורך להיכנס להוצאות גדולות כדי לקיים אותו. חוף הים, אזור בטבע או חצר הבית, כולם יכולים להיות מצוינים להמשך החגיגה.

כמובן, חשוב שהמקום יהיה מאורגן ומסודר ובמקרה של אירוע לאחר שהחתונה כבר הסתיימה, יצירת תחושה של "זולה", תהיה מושלמת. אין צורך להיכנס להוצאות גדולות כדי להמשיך את החגיגה, מוסרים מחברת סאונדשיין. היום הזוג יכול לשכור כל מה שירצה, בעלות שווה לכל כיס ובלי לקנות ציוד יקר שנשאר לאחר מכן ואין ממש מה לעשות איתו.

פופים ופינות ישיבה

הפופים הם אמצעי ישיבה קלילים, נוחים ומרגיעים. הרעיון לשכור אותם מגיע מתוך הרצון ליצור אווירה קלילה, פחות מחייבת, כשכולם יכולים לשבת עליהם ברוגע. הפופים הם הרבה יותר מאשר מקומות ישיבה אלא יוצרים אווירה מעצם היותם במקום. זוגות יכולים לשכור רק אותם ויכולים לצרף פינות ישיבה נמוכות ושולחנות קטנים (אם מתוכננות להיות נרגילות או שיש תכנון להציע כיבוד נוסף). 

ההשכרה חוסכת את הפתרונות המאולתרים שלא תמיד מתאימים למתחם ופעמים רבות פשוט לא נוחים. אין שום בעיה לסדר כל מתחם באמצעות פופים להשכרה ולשדרג איתם כל מקום. משירותי ההשכרה יכולים ליהנות הזוגות כשהם לא מחויבים למינימום הזמנה, כמויות או כל דאגה אחרת. כולם רוצים להפיק את הטוב ביותר מהיום המיוחד ולכן שירותי ההשכרה זמינים, בדיוק לפי הרצונות של הזוג.

לא רק פופים – מה עוד עומד לשדרג את יום החתונה שלכם

הדבר הכי חשוב בתכנון החתונה והאירוע שאחריה הוא שלכולם יהיה מקום נוח. חשוב שכל האורחים, המוזמנים והחברים ירגישו שהם באמת מוזמנים. לאחר מכן יש לחשוב על מערכת ההגברה, האוורור של המקום וכמובן תאורה כדי שגם אחרי שיחשיך כולם יסתובבו בנינוחות (בעיקר כאשר מדובר על אירוע בחוץ או במקום שאינו מיועד בדרך כלל לחתונות). 

את האירוע שלאחר החתונה אפשר לשדרג באמצעות פופים, פינות ישיבה נמוכות, מערכת הגברה קטנה למוזיקה, תאורה בסיסית ובמקרה הצורך אפשר לדאוג גם לגנרטור כדי שאפשר יהיה להפעיל את המערכות השונות. האירוע יכול להיות מושלם וזוגות אשר מתלבטים כיצד לתכנן אותו יכולים להתייעץ, לבדוק עם המומחים איזה ציוד נדרש להם ולקבל פתרונות שמתאימים בדיוק לתקציב שלהם.

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

מציאת שף באתר easy chef

מציאת שף באתר easy chef היא אחת הפעולות הכדאיות ביותר שאתם צריכים לעשות לפני אירוע. למעשה, יש לנו היום מגוון רחב של אירועים ומה הדבר

בלוג

אוהלים להשכרה לאירוע קטן

חזרנו לקיים אירועים, אך אלו מאופיינים במספר מצומצם של מוזמנים ובסביבה שהיא לא פעם לא טבעית לאירועים. במקרה זה, אפשר לשחרר את היצירתיות, ליצור מרחב

ימי הולדת ובר/ת מצווה

מה הוא להיות צלם בר מצווה?

להיות צלם בר מצווה זה מעבר לסתם להיות נוכח ולכוון את עדשת המצלמה לחתן השמחה ולסובבים אותו כל אירוע הופך למכונן ומרגש בפני עצמו מאחורי