כניסת זיקוקים ושטיח אדום

כניסת זיקוקים קרים ושטיח אדום לבר/ת מצווה בSHOW אטרקציות לאירועים

הכניסה שללא ספק מוסיפה המון שמחה, אנרגיות גבוהות, מרשימה וסוחפת את תשומת הלב של כל האורחים באירוע היא כניסת הזיקוקים הקרים והשטיח האדום שלנו ב שואו אטרקציות והפקות אירועים בהפקות הבר או הבת מצוות שאנו מפיקים.

זיקוקים קרים הינם הזיקוקים הבטיחותיים אשר מאושרים בכל אולמות האירועים. ללא אש, ללא עשן וללא ריח. הם הלהיט החם אותם ישמחו גם חתני השמחה וגם כלות השמחה לשלב באירוע החשוב בחייהם ולהוסיף רמת שואו להפקה שתעצים ותרים את הרגע המרגש לרמת שיא נוספת, כאשר יצעדו על השטיח האדום ויכנסו בכניסה אל הרחבה, בכניסה בה הכל יתואם מראש בהתאם למבוקשתם של חתני או כלות השמחה, השיר שיתנגן, או קטע הסאונד או ביצוע הקטע בו ירצו להראות את כשרונם כמו שיר או ריקוד פרטי שלהם וכן הלאה.

אטרקציות לאירועים כניסת זיקוקים קרים ושטיח אדום

ב SHOW אטרקציות והפקות אירועים זיקוקים קרים ושטיח אדום אינו מחייב רק כניסה מיוחדת לפתיחת האירוע. למעשה ניתן לשלב כאטרקציה במהלך האירוע ברגעי שיא מרגשים נוספים כגון: הופעה פרטית של חתן או כלת השמחה, בריקוד סלאו או במהלך הופעה של אומן אורח וכדומה.

כניסת זיקוקים קרים ושטיח אדום הינה כניסה הקיימת מתוך מגוון כניסות לאירועי בר או בת מצווה ב שואו אטרקציות והפקות אירועים. ניתנות לבחירה כניסות מרהיבות ומרגשות נוספות אותם נשמח להציע ולעניין גם אתכם לרגל אירוע הבר מצווה שלכם.

ליצירת קשר מלאו את הפרטים בטופס

אנו בשואו אטרקציות והפקות אירועים נשמח להעניק גם לכם את הייעוץ, בחירת המוצרים המתאימים והנכונים לכם, בניית חבילת אירוע משתלמת עם מחירים נוחים ושילוב ממבחר מוצרי האטרקציות וההפקה באירוע שלכם

5/5
שתפו לחברים או משפחה
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח כקישור בוואטסאפ

אטרקציות נוספות