עשן נמוך לאירועים

עשן נמוך בSHOW אטרקציות לאירועים

עשן נמוך הוא דבר מאוד מבוקש היום באירועים, במיוחד באירועי חתונות ובאירועי בר או בת מצווה. היות והוא מוסיף מיימד נוסף של רגש, מעין תחושה חלומית קסומה שמרגשת ותורמת לאווירה מושלמת ברגעי השיא הנכונים והמרגשים של האירוע.

אנו משלבים בשואו אטרקציות והפקות אירועים עשן נמוך או עשן כבד ברגעי השיא בריקודי הסלואו של הזוג המתחתן או ברגע הנכון והמרגש במהלך השיר או הריקוד של חתן או כלת השמחה החוגגים בר או בת מצווה. עשן נמוך תמיד מצטלם יפה ומוסיף לתמונות הסטילס והווידאו ויחד עם זאת נראה מהמם גם במציאות המתרחשת באולם לעיני כל האורחים. העשן הנמוך כעננים רכים המרחפים על רצפת רחבת הריקודים מעניקים עוצמה רבה יותר לנמצאים במרכז הרחבה והדבר מרהיב מאוד לעין ומשאיר רושם קסום גם כמזכרת מדהימה בתמונות.

אטרקציות לאירועים עשן נמוך לסלואו

עשן נמוך או עשן כבד או אטרקציה נוספת מאותה משפחה תותחי עשן, הם חלק ממגוון אטרקציות שמשדרגות ומוסיפות לאווירה או מוסיפות עניין או עיצוב לאירוע או להפקה שלכם. ישנם תחומים נוספים בניהם ספקים מקצועיים, גימיקים, כל תחום ה"כניסות" לאירוע, עיצובי בלונים או פרחים ועוד מבחר עצום הקיים אצלנו ב SHOW אטרקציות והפקות אירועים. נשמח לעניין גם אתכם, לתת לכם את כל המידע והעצות מניסיוננו הרב שבתחום האטרקציות והפקות האירועים ולתת לכם את מה שמתאים לכם ולאירוע שלכם וייענה על מבוקשתכם שגם האירוע שלכם יהיה אירוע מוצלח ומושקע מהפרטים הקטנים ועד לגדולים בדיוק כמו שרציתם.

ליצירת קשר מלאו את הפרטים בטופס

אנו בשואו אטרקציות והפקות אירועים נשמח להעניק גם לכם את הייעוץ, בחירת המוצרים המתאימים והנכונים לכם, בניית חבילת אירוע משתלמת עם מחירים נוחים ושילוב ממבחר מוצרי האטרקציות וההפקה באירוע שלכם

5/5
שתפו לחברים או משפחה
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח כקישור בוואטסאפ

אטרקציות נוספות