תמונות על בלוקים מעץ לאירועים

בלוקים מעץ בשואו אטרקציות לאירועים

אנו ב SHOW אטרקציות והפקות אירועים מקפידים כל הזמן לגוון ולחדש. אנו משלבים בין מוצרנו גימיקים חדשים ואטרקצות חמות שהן המילה האחרונה שבשוק האטרקציות והפקות אירועים. בין שאר מוצרינו שעל המדף, אנו גאים להעניק את המוצר החדש שמטריף את עולם אירועי השמחה השונים או הכנסים ואירועי החברה והוא תמונות על בלוקים מעץ למזכרת מהאירוע. תמונות אלו הינם מזכרת לכל האורחים וכמובן לבעלי השמחה או האירוע. מדובר בתמונות על בלוקים לפי מידות שונות אותם ניתן לקבל מתנה. חשוב לציין שמדובר במזכרת אסתטית ומרשימה במיוחד אותה כל אחד ואחת יירצה וישמח לקחת הבייתה, ולכם בעלי האירוע או השמחה מעבר להרגשה טובה של פינוק לכל אורחיכם כהכרת תודה ונתינה חזרה לכל מי שכיבד והגיע, תוכלו לשלב את הגרפיקות והכותרות החשובות לכם, כך שמזכרת זו היא מזכרת של אומנות עם חשיבה ועם תיעוד של הרגעים החשובים לכם והשמחים של האורחים אשר פקדו והשתתפו בחגיגתכם.

תמונות על בלוקים מעץ לאירועים

אטרקציות לאירועים הדפסה על בלוקים מעץ

תמונות בלוקים מעץ בשואו אטרקציות והפקות אירועים, ניתן לקבל במגוון גדלים ובמגוון חבילות משתלמות ומפנקות אותם אנו שמחים להעניק לכם. בחבילות תמונות בלוקים מעץ לאירועים אצלנו תוכלו לקבל תמונות בגודל 7/10, 10/10 ו 15/10 ובעלי השמחה והאירוע יוכלו לקבל תמונות גדולות יותר בגודל A5 ועוד 20-30 בלונים מעץ של תמונות משפחתיות. אנו ב SHOW אטרקציות והפקות אירועים עושים את המירב על מנת לחדש ולגוון ולפנק אתכם לקוחותינו עד כמה שרק אפשר, עם נתינה מהלב, שירות ללא פשרות והרמה המקצועית והאיכותית ביותר הקיימת בשוק האטרקציות והפקות האירועים. 

ליצירת קשר מלאו את הפרטים בטופס

אנו בשואו אטרקציות והפקות אירועים נשמח להעניק גם לכם את הייעוץ, בחירת המוצרים המתאימים והנכונים לכם, בניית חבילת אירוע משתלמת עם מחירים נוחים ושילוב ממבחר מוצרי האטרקציות וההפקה באירוע שלכם

5/5
שתפו לחברים או משפחה
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח כקישור בוואטסאפ

אטרקציות נוספות